התחדשות עירונית

קבוצת יובלים. עשרים שנות יצירה 

 

קבוצת יובלים היא חברת נדל"ן יזמית ותיקה, שמאחוריה שורה ארוכה של פרויקטים מוצלחים למגורים, למסחר ומשרדים. החברה נמצאת בתנופת בנייה ב-25 ערים בישראל, עם נוכחות בולטת באזורי הביקוש המתפתחים. קבוצת יובלים נהנית מאיתנות פיננסית גבוהה ומאמון המשקיעים בשוק ההון, עם הנפקות אג"ח מוצלחות של מאות מיליוני שקלים, שהנפיקו חברות בנות בקבוצה. 

 

 

התחדשות עירונית זה אנחנו

 

קבוצת יובלים מקדמת עשרות פרויקטים להתחדשות עירונית בדרך של 'פינוי בינוי', בערים המרכזיות בישראל, ביניהן תל אביב, כפר סבא, נתניה, רמת השרון, אור יהודה, ירושלים וערים נוספות. אנחנו בקבוצת יובלים שמחים להעניק את הידע, הניסיון, המומחיות הייחודית והגב הפיננסי שלנו לדיירים בפרוייקטים של התחדשות עירונית, ולהעניק להם ראש שקט בידיעה ברורה שדירת החלומות שלהם תיבנה במהירות המרבית. דיירים שבחרו ביובלים להתחדשות עירונית, נהנים מאיכות בניה מהגבוהות בשוק הישראלי, בסטנדרטים המתקדמים והמחמירים ביותר בענף.

 

 

עיצוב, תכנון, חיבור

 

הודות לצוותי עיצוב מהשורה הראשונה, אנשי מקצוע מובילים בתחומי ההנדסה, השמאות, הגימור והפיננסים, ובזכות הקשרים המעולים של הקבוצה עם משרדי האדריכלים המובילים בישראל, הדיירים זוכים לתמורה הגבוהה ביותר - פרוייקט מעוצב ומתוכנן ברמה ללא תחרות, שמשקף מהמבט הראשון את הקפיצה הגדולה בסטנדרט הבניה והמגורים. 

 

אנחנו מאמינים שמחויבותנו לדייר לא מסתיימת בדירה, ורואים תמיד את התמונה הגדולה. בכל פרוייקט שאנחנו מתכננים ומבצעים ניתן דגש לחיבור למרקם החיים העירוני, להנאה מחוויית המגורים ומהשהות בבניין ובסביבתו. גם איכות הסביבה חשובה לנו, ואת שלבי התכנון והביצוע של כל פרוייקט מלווים מאפיינים של בניה ירוקה, עם שימוש בחומרים ובטכנולוגיות בנייה שיספקו את רמות הבידוד, האקוסטיקה והאיטום מהגבוהות ביותר לאורך שנים, תוך שמירה על הסביבה והטבע. 

 

 

כחברה יזמית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, מטרתנו לתת לדיירים את התוצאה הטובה ביותר: בעיצוב, בחוויית המגורים, בחומרים איכותיים, ירוקים ועמידים, וכמובן בשקט נפשי, עמידה בזמני הפרוייקט ושמירה קפדנית על זכויות הדיירים.