אודות קבוצת יובלים

קבוצת יובלים פועלת מאז שנת 2000 בתחום הנדל"ן בישראל ומתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר, משרדים ולוגיסטיקה. נכון להיום, הקבוצה מקימה ויוזמת אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ"ר משרדים ומסחר, בין היתר בערים:תל אביב, רעננה, רמת השרון, נס ציונה, אשדוד, נתניה, אור יהודה, פתח תקווה, כפר סבא והוד השרון. לקבוצה איתנות פיננסית ומוניטין מרשים של עשרות פרויקטים, בהם מוטבעת חותמתה האישית הבאה לידי ביטוי באמינות, מקצועיות ואיכות חסרת פשרות. משנת 2018 עד שנת 2022 קיבלה קבוצת יובלים משוק ההון חיזוק למוניטין, לאחר שחברות בנות הנפיקו בהצלחה רבה אג"ח בסך כולל של 600 מיליון ש"חבשנים 2017 - 2022 נכללה קבוצת יובלים בדירוג בי.די.אי למצוינות ומובילות עסקית. בשנים 2020 - 2022 - נבחרה קבוצת יובלים ע"י מרכז הנדלן ומדלן כחברה מובילה בפינוי ובינוי, במסגרת מדד ההתחדשות עירונית, בחתך ארצי ובעיר ת"א בפרט. 

580,000
מ"ר נדל"ן מסחרי
32
פרויקטים של התחדשות עירונית
13,000
יח"ד בתכנון
11
פרויקטים בביצוע
1,135
יח"ד הוקמו ואוכלסו
150,000
מ"ר מסחרי הוקמו ובהקמה
20
ערים ברחבי המדינה

ערכי קבוצת יובלים

Company values

  • יזמות ויצירתיות

יזמות ויצירתיות

creativity

חלק מה DNA שלנו נעוץ במרכיב היצירתיות והיזמות שמהווים חלק בלתי נפרד מדרך הפעולה שלנו. לאורך כל דרכנו המקצועית, אנחנו חותרים לייזום של פרוייקטים בעלי פוטנציאל מניב תוך שימוש ביצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא בשילוב ידע מקצועי על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. אנחנו יוצרים עבורכם את ההזדמנויות וההשקעות המניבות הטובות ביותר. 

  • שקיפות ואמינות

שקיפות ואמינות

reliability

אנחנו מאמינים ששקיפות ואמינות הן אבני יסוד בדרך המשותפת שלנו עם לקוחותינו. זו הסיבה שאנחנו מציעים לכם מערכות דיווח המאפשרות לכם לדעת בכל רגע נתון מה מצב הפרוייקט והיכן אתם עומדים. אנחנו מקפידים כחלק משיטת העבודה שלנו על צמצום מרכיבי חוסר הוודאות ומאמינים שאתם חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו.

 

אנחנו פועלים לאורך כל הדרך לייצר מערכות יחסים פורות ומבוססות על אמינות אתכם תוך אמונה שהשקט הנפשי שלכם היא הדרך הנכונה לעשות עסקים.

  • סטנדרטים ללא פשרות

סטנדרטים ללא פשרות

STANDARDS

המטרה שלנו היא לייצר ערך אמיתי עבור לקוחותינו.

אנחנו פועלים למסור לכם נכסים אשר יניבו לכם רווחים תוך השבחת הנכס שברשותכם או סביבת מגורים חדשה ומשודרגת.

לשם כך אנחנו מקפידים על סטנדרטים וגימור ללא פשרות בכל הפרוייקטים שלנו תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר, בטכנולוגיות הבניה המתקדמות ביותר ומתודולוגיות הניהול האפקטיביות ביותר.

אנחנו מציעים לכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבנייה למגורים ובתחומי ההתחדשות העירונית, כי אנחנו מאמינים שאי אפשר לפעול אחרת. 

 

  • יציבות וחוסן כלכלי

יציבות וחוסן כלכלי

strength

אנחנו פועלים בהצלחה בתחום הנדל"ן בישראל למעלה מ 20 שנה.

הקבוצה מורכבת מאנשי מקצוע המובילים בתחומם אשר שמים לנגד עיניהם מטרה לפעול כל העת למענכם, להשביח את נכסיכם ולפעול בהגינות ויושרה לאורך כל הדרך.

לקבוצה הוענקה תעודת BDIcode כאות הוקרה על הישגים כמותיים ואיכותיים החל משנת 2016 ואילך.

אנחנו מציגים חוסן ואיתנות כלכלית, מבוססים על הצלחות ופרוייקטים מוכחים בשטח.

זאת הייתה דרכנו בעבר וזאת תהיה דרכנו תמיד.

 

  • חדוות עשייה ויצירה

חדוות עשייה ויצירה

Creating

אנחנו מונעים מחדוות עשיה ויצירת יש מאין.
אנחנו קמים בכל בוקר מחדש על מנת למצוא דרכים יצירתיות כיצד לייצר את העסקאות הטובות ביותר, לייצר סביבות מגורים משובחות עבורכם ולמצוא את הדרכים היצירתיות והמקצועיות ביותר במטרה להתגבר על כל מכשול ולנצח כל אתגר.

אנחנו פה כי אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. 

 

  • ניסיון הוא בטחון

ניסיון הוא בטחון

stability

ניסיון של למעלה מ-20 שנה בענף הוא הביטחון שלכם.

אנחנו פועלים במטרה לייצר סביבת עבודה מתוכננת, לרתום אתכם להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך, לחסוך עבורכם בעלויות על ידי בחירת ספקים מושכלת ולהציע לכם את הידע המצטבר העצום של הצוותים המקצועיים שלנו. 

 

אנחנו פה כדי להציע מצויינות ביצועית ותוצרים מושלמים, הניסיון שלנו הוא הדרך להגיע לשם. 

הנהלת החברה

Leadership

בעלים ומנכ״ל
משנה למנכ"ל
סמנכ"ל כספים
סמנכ"ל הנדסה
סמנכ"ל שיווק ומכירות
סמנכ"ל פיתוח עסקי והתחדשות עירונית
יועצת משפטית
סמנכ"ל פיתוח עסקי ושמאי חברה
סמנכ"לית תכנון