מגורים בשיווק
דרך שלמה 44

דרך שלמה 44

תל אביב

בניינים

2

קומות

6, 17

יחידות

160

אדריכלות

אבנר ישר

סטטוס

בביצוע

לגור ליד הים, לחיות את הקצב של תל-אביב:
במתחם חדש ויוקרתי בדרך שלמה 44 בתל-אביב מוקמים שני בניינים שעומדים להפוך למתחם מגורים פרטי יוקרתי ומלון בוטיק בסטנדרט הידוע של "קבוצת יובלים".

 

הפרוייקט החדש מציע לדייריו העתידיים מיקום נפלא ונוח מול "רביעיית פלורנטין" וקרבה לרכבת הקלה אשר תעבור בעתיד במקום ותעלה את ערך הנכסים ותאפשר נוחות וגישה מהירים לכל מקום בגוש-דן ללא צורך בשימוש ברכב. במקום ייבנו דירות בגדלים שונים וכן יוצע למכירה פנטהאוז לחווית המגורים העירונית האולטימטיבית. לנוחות הדיירים אשר יבחרו לחיות את החיים התוססים שמציעה תל-אביב, יבנה מחסן לכל דירה וכן תהיה גישה לחדר כושר ולמתחם הספא במקום.

הפינוק, היוקרה והאיכות במרחק קצר מפתח הבית. 

 

דיירי המתחם ייהנו מגישה וקירבה לים וכן למרכזי הבילוי, המסחר והתעסוקה אשר הפכו את תל-אביב למטרופולין היחידי האמיתי בישראל. בנוסף, דיירי המתחם ייהנו מפארק פרטי אשר יציע שקט ושלווה ופרטיות בלב העיר הסואנת ומקום מפלט מהשאון וההמולה המאפיינים עיר גדולה.

המתחם מתוכנן לתת מענה מקיף של יוקרה, נוחות ואיכות חיים לדייריו אשר מחפשים לא רק החזר מלא להשקעתם אלא גם השקעה באיכות חייהם ולא מתפשרים על דבר. ערך הדירות במקום רק צפוי לעלות מרגע השלמת הפרוייקט והוא מהווה לא רק הזדמנות לחיים עירוניים תוססים אלא גם הזדמנות מצויינת להשקעה. 

 

המיזם הוא אבן דרך נוספת במכלול הפרוייקטים אותן מתכננת ומבצעת "יובלים" המוכרת בסטנדרט הבנייה הגבוה המאפיין את כל הפרוייקטים שלה אשר ממוקמים באיזורי ביקוש בעלי פוטנציאל נדלנ"י מוכח. על העיצוב המוקפד הופקד משרד האדריכלים אבנר -ישר. 

 

קרבה למרכזים מסחריים ומקומות בילוי, קרבה לים, לרכבת הקלה ולקאנטרי

מיקום מרכזי

קרבה למרכזים מסחריים ומקומות בילוי, קרבה לים, לרכבת הקלה ולקאנטרי

מרחק הליכה ממוסדות חינוך מובילים

בתי ספר וגנים

מרחק הליכה ממוסדות חינוך מובילים

מרחק קצר מפארקים ומרכזי שעשועים

פארקים

מרחק קצר מפארקים ומרכזי שעשועים

לנתיבי תחבורה מרכזיים

נגישות מהירה

לנתיבי תחבורה מרכזיים

גישה למרכזים מטופחים ומתקדמים

ספורט ופנאי

גישה למרכזים מטופחים ומתקדמים

דרך שלמה 44

גלריית תמונות

Gallery

דברו איתנו

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? בשביל זה אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את כל הידע הנדרש על מנת לקבל החלטה
אנא מלאו את טופס - דברו איתנו