מגורים בשיווק
kai-ma

kai-ma

מתחם הכלנית - אור יהודה

בניינים

8

קומות

17

יחידות

656

אדריכלות

יסקי מור סיוון

סטטוס

בשיווק

חיי משפחה וקהילה נפלאים במיקום מעולה:

"מתחם הכלנית" באור- יהודה, מיקומו האסטרטגי בלב גוש-דן מהווה פתרון דיור מושלם ואטרקטיבי למשפחות ומשפרי דיור שמחפשים את הטוב מכל העולמות.

 

במסגרת הליך ההתחדשות העירונית של אור יהודה ושדרוג מתחמי המגורים שבתחומה, הפרוייקט המתוכנן ייבנה בסמוך לצומת סביון המרכזית ושכונת נווה-מונוסון וצמוד לפארק אשכול.

 

מיקום המתחם החדש מבטיח לדיירים שיזכו לגור בו נגישות גבוהה לכל גוש-דן, למרכזי תעסוקה והיי-טק קיימים וכאלו שיוקמו בעתיד וכן ממוקם במרחק נסיעה קצר ממרכזי בילוי ותרבות המבטיחים תרבות פנאי עשירה ואין ספור אטרקציות.

בנוסף, "מתחם הכלנית" מציע לדייריו העתידיים קרבה נוחה במרחק הליכה לשירותים קהילתיים וציבוריים ולמתחמי פעילות ופנאי קהילתיים המהווים פתרון מושלם למשפחות ולילדים ושהפכו לאחד מהמאפיינים הבולטים של הפרוייקטים של "קבוצת יובלים". 

 

השקעה בטוחה לעתיד המשפחה: המיקום המעולה של המתחם החדש, הגישה לצירי תנועה מרכזיים (כבישים 1, 40 ו -4) ולערי גוש דן הסמוכות ורמת הבנייה הגבוהה אותה מבטיחה "קבוצת יובלים" הנם ערובה להשבחת נכסי הדיירים במתחם אשר בחרו לא רק להבטיח לעצמם דירות ומבנים בטוחים יותר אלא גם שדרוג של איכות הדירות שלהם ותשואה גבוה יותר על שוויין העתידי.

גם מתחם זה יתאפיין בחיי קהילה עשירים, סימן ההיכר של "קבוצת יובלים" הדוגלת בחיי קהילה מפותחים בכל הפרוייקטים אותם היא יוזמת ומנהלת.

 

במתחם יוקמו כשמונה בניינים בני 17 קומות וסה"כ כ 656 יחידות דיור בבניה ירוקה, בעיצוב קפדני ורמת גימור גבוה על ידי משרד האדריכלים המוביל יסקי, מור, סיוון. 

 

 

קרבה למרכזי בילוי, מסחר ותעסוקה

מיקום מרכזי

קרבה למרכזי בילוי, מסחר ותעסוקה

קרבה במרחק הליכה ממוסדות חינוך מובילים

בתי ספר וגנים

קרבה במרחק הליכה ממוסדות חינוך מובילים

מרחק קצר מפארקים ומרכזי שעשועים

פארקים

מרחק קצר מפארקים ומרכזי שעשועים

לנתיבי תחבורה מרכזיים

נגישות מהירה

לנתיבי תחבורה מרכזיים

גישה למרכזים מטופחים ומתקדמים

ספורט ופנאי

גישה למרכזים מטופחים ומתקדמים

kai-ma

גלריית תמונות

Gallery

דברו איתנו

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? בשביל זה אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את כל הידע הנדרש על מנת לקבל החלטה
אנא מלאו את טופס - דברו איתנו