מגורים עתידיים
חסן ערפה - מזא

חסן ערפה - מזא"ה מזרח

תל אביב

בניינים

1

קומות

42

יחידות

120

אדריכלות

אבנר ישר

סטטוס

בתכנון

מתחם המגורים, המסחר והמשרדים החדש במתחם חסן ערפה יוצא לדרך:

במתחם חסן ערפה מתוכנן בימים אלו בנייתו של מתחם חדש המכיל 120 יחידות דיור אשר יתפרשו על פני 42 קומות, 35,000 מ"ר של שטחי מסחר, תעסוקה ומשרדים.

 

המתחם אשר שוכן במיקום אסטרטגי בלב תל-אביב בין דרך בגין ממערב, יצחק שדה מצפון והרחובות דוד חכמי והמסגר. מיקומו של המתחם מציע קרבה נוחה לצירי תנועה מרכזיים, קרבה למרכזי מסחר ובילוי מובילים ועתיד להוות אבן שואבת לחברות מובילות במשק ולעסקים אשר יבקשו ליהנות מהמיקום האטרקטיבי של המגדלים שבהקמה. 

 

בנוסף למתחמי התעסוקה והמסחר, ייבנו גם יחידות דיור יוקרתיות אשר יציעו לדייריהן את המיקום האטרקטיבי של מגורים בלב תל-אביב ואורח חיים עירוני תוסס לצד קולינריה עשירה וחיי תרבות ופנאי עשירים. כראוי למתחם מגורים יוקרתי, ייהנו הדיירים מסטנדרט בנייה הגבוהה ביותר, אבזור וגימור חסרי פשרות וחשיבה על הפרטים הקטנים ביותר בכל הנוגע לנוחות, פונקציונליות ודרישות הדיירים. 

 

שני המגדלים המתוכננים ייבנו בסטנדרט הבנייה הגבוהה והבנייה הירוקה המאפיינת את כל המיזמים של "קבוצת יובלים" אשר פועלת באזורי ביקוש גבוהים בישראל ומוכרת כמי שמזהה פוטנציאל עסקי וכלכלי בכל פרויקט בו היא מעורבת.

התכנון והאדריכלות במקום הופקדו בידי משרד האדריכלים אבנר ישר  כמו בכל הפרויקטים של "יובלים", רכישה במיזם החדש מבטיחה השבחה ועליית שווי הנכס עם הזמן ומהווה השקעה כלכלית אטרקטיבית. זה הזמן להצטרף לעתיד החדש של לב תל-אביב בהשקעה משתלמת לטווח ארוך. 

 

קרבה למרכזי בילוי מסחר ותעסוקה

מיקום מרכזי

קרבה למרכזי בילוי מסחר ותעסוקה

מרחק הליכה ממוסדות חינוך מובילים

בתי ספר וגנים

מרחק הליכה ממוסדות חינוך מובילים

מרחק קצר מפארקים ומרכזי שעשועים

פארקים

מרחק קצר מפארקים ומרכזי שעשועים

לנתיבי תחבורה מרכזיים

נגישות מהירה

לנתיבי תחבורה מרכזיים

גישה למרכזים מטופחים ומתקדמים

ספורט ופנאי

גישה למרכזים מטופחים ומתקדמים

חסן ערפה - מזא

גלריית תמונות

Gallery

דברו איתנו

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? בשביל זה אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את כל הידע הנדרש על מנת לקבל החלטה
אנא מלאו את טופס - דברו איתנו