אודות קבוצת יובלים

קבוצת יובלים פועלת בענף הנדל"ן בישראל מאז שנת 2000 ומתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים בכל התחומים: מגורים, התחדשות עירונית, מסחר, משרדים ולוגיסטיקה. נכון להיום, הקבוצה יוזמת ומקימה פרויקטים בהיקף של אלפי יח"ד ומאות אלפי מ"ר משרדים, מסחר ולוגיסטיקה בכל רחבי הארץ: תל אביב, רעננה, רמת השרון, נס ציונה, אשדוד, נתניה, אור יהודה, קריית אונו, פתח תקווה, ירושלים, הרצליה ועוד. לקבוצה איתנות פיננסית ומוניטין מרשים של עשרות פרויקטים מוצלחים, בהם מוטבע חותמה הייחודי הבא לידי ביטוי באמינות, במקצועיות ובאיכות חסרת פשרות. לפני כשנתיים קיבלה קבוצת יובלים משוק ההון הכרה במוניטין זה, כאשר חברת בת של הקבוצה הנפיקה בהצלחה רבה אג"ח בסך כולל של 110 מיליון ₪

מ"ר נדל"ן מסחרי

30

התחדשות עירונית פרויקטים
דירות מגורים

6

פרויקטים בעבודה

25

ערים ברחבי הארץ

ערכי קבוצת יובלים

Company values

  • יזמות ויצירתיות

יזמות ויצירתיות

creativity

חלק מה DNA של ההצלחה של קבוצת יובלים נעוצה במרכיב היצירתיות והיזמות שמהווים חלק בלתי נפרד מדרך הפעולה שלה. לאורך כל דרכה המקצועית, הקבוצה חותרת לייזום של פרוייקטים בעלי פוטנציאל מניב תוך שימוש ביצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא בשילוב ידע מקצועי על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. אנחנו פה לצידם במטרה ליצור עבורם את ההזדמנויות וההשקעות המניבות הטובות ביותר. זוהי המשימה שלקחנו על עצמנו.

  • שקיפות ואמינות

שקיפות ואמינות

reliability

אנחנו מאמינים ששקיפות ואמינות הן אבני יסוד בדרך המשותפת שלנו עם לקוחותינו. זו הסיבה שאנחנו מציעים לדיירים איתם אנו עובדים מערכות דיווח המאפשרות להם לדעת בכל רגע נתון מה מצב הפרוייקט והיכן הם עומדים. אנחנו מקפידים כחלק משיטת העבודה שלנו על צמצום מרכיבי חוסר הוודאות ומאמינים שהדיירים איתם אנו עובדים הם חלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו.

 

אנחנו פועלים לאורך כל הדרך לייצר מערכות יחסים פורות ומבוססות על אמינות עם לקוחותינו תוך אמונה שהשקט הנפשי שלהם הם הדרך הנכונה לעשות עסקים.

  • סטנדרטים ללא פשרות

סטנדרטים ללא פשרות

STANDARDS

המטרה שלנו היא לייצר ערך אמיתי עבור לקוחותינו.

אנחנו איתם על מנת למסור להם נכסים אשר יניבו להם רווחים תוך השבחת הנכס שברשותם או סביבת מגורים חדשה ומשודרגת.

לשם כך אנחנו מקפידים על סטנדרטים וגימור ללא פשרות בכל הפרוייקטים שלנו תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר, בטכנולוגיות הבניה המתקדמות ביותר ומתודולוגיות הניהול האפקטיביות ביותר.

אנחנו מציעים ללקוחותינו את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבנייה למגורים ובתחומי ההתחדשות העירונית, כי אנחנו מאמינים שאי אפשר לפעול אחרת. 

 

  • יציבות וחוסן כלכלי

יציבות וחוסן כלכלי

strength

קבוצת יובלים פועלת בהצלחה בתחום הנדל"ן בישראל למעלה מ 20 שנה.

החברה מורכבת מאנשי מקצוע המובילים בתחומם אשר שמו לנגד עיניהם מטרה לפעול כל העת למען לקוחותיהם, להשביח את נכסיהם ולפעול בהגינות ויושרה לאורך כל הדרך.

לחברה הוענקה תעודת BDIcode כאות הוקרה על הישגי 2016 עבור הישגים כמותיים ואיכותיים.

אנחנו מציגים חוסן ואיתנות כלכלית, מבוססים על הצלחות ופרוייקטים מוכחים בשטח.

זאת הייתה דרכנו בעבר וזאת תהיה דרכנו תמיד.

 

  • חדוות עשייה ויצירה

חדוות עשייה ויצירה

Creating

אנחנו מונעים מחדוות עשיה ויצירת יש מאין.
צוותי החברה קמים בכל בוקר מחדש על מנת למצוא דרכים יצירתיות כיצד לייצר את העסקאות הטובות ביותר, לייצר סביבות מגורים משובחות עבור לקוחותינו ולמצוא את הדרכים היצירתיות והמקצועיות ביותר במטרה להתגבר על כל מכשול ולנצח כל אתגר.

אנחנו פה כי אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. 

 

  • ניסיון הוא בטחון

ניסיון הוא בטחון

stability

ניסיון של למעלה מ 20 שנה בענף הוא הביטחון של הלקוחות שלנו.
אנחנו פועלים במטרה לייצר סביבת עבודה מתוכננת, לרתום את הדיירים להיות חלק בלתי נפרד מהתהליך, לחסוך עבורם בעלויות על ידי בחירת ספקים מושכלת ולהציע להם את הידע המצטבר העצום של הצוותים המקצועיים שלנו.

 

אנחנו פה כדי להציע מצויינות ביצועית ותוצרים מושלמים, הניסיון שלנו הוא הדרך להגיע לשם. 

 

הנהלת החברה

Leadership

משנה למנכ"ל
סמנכ"ל כספים
סמנכ"ל הנדסה
מנהל פיתוח עסקי והתחדשות עירונית
יועצת משפטית
מנהל פיתוח עסקי ושמאי חברה
סמנכ"ל שיווק ומכירות